Uitwisseling stap 2: bezoek een voorlichting
Informatie over voorlichting
-
Voorlichting voor eerstejaarsstudenten
Het Outgoing Exchange team van VU International Office organiseert een aantal keer per jaar activiteiten voor eerstejaarsstudenten.
- Minicollege Studeren in het buitenland (augustus)
We geven een minicollege Studeren in het buitenland tijdens de introductiedagen. Meer informatie over de introductiedagen vind je hier. - Voorlichtingsbijeenkomst (april)
In april organiseren we een voorlichtingsbijeenkomst voor eerstejaarsstudenten die een semester in het buitenland willen studeren tijdens hun derde jaar. We vertellen meer over de voordelen en mogelijkheden om tijdens je studie op uitwisseling te gaan. In maart kun je je opgeven voor deze sessie.
- Minicollege Studeren in het buitenland (augustus)
-
Voorlichting voor tweede- en ouderejaarsstudenten
Het Outgoing Student Exchange team van VU International Office organiseert jaarlijks in november de ‘Study Abroad Weeks’. We vertellen je dan meer over de mogelijkheden om in het buitenland te studeren tijdens je studie. De Study Abroad Weeks vonden dit jaar van 30 oktober tot en met 14 november plaats. Heb je onze Study Abroad Weeks gemist? Stuur ons dan een mail (outgoing@vu.nl).
Indien je je wilt aanmelden voor een semester in het buitenland tijdens het academisch jaar 2024-2025, dan is het verplicht ons Study Abroad Student Handbook goed door te nemen.
De aanmelddeadlines voor studeren in het buitenland tijdens academisch jaar 2024-2025 gelden voor zowel het eerste en het tweede semester en kun je hier vinden.
-
Contact en afspraak maken
Heb je na het lezen van ons Study Abroad Student Handbook nog vragen? Dan kun je op verschillende manieren met het Outgoing Student Exchange Team in contact komen, zie onderaan deze pagina.
Wie zijn wij?
Het Outgoing Student Exchange Team van het VU International Office bestaat uit de volgende leden:
Renee van Waart
Insa Duvos
Gioia Slavenburg
Judith Vrolijk
- Stap 1: oriëntatie
- Stap 2: bezoek een voorlichting
- Stap 3: aanmelding bij de VU
- Stap 4: regelen na selectie
- Stap 5: beurzen
- Stap 6: regelen na terugkomst