Data en tijden
- Dinsdag 30 september 2025: Kick-off
- Dinsdag 14 oktober 2025: sessie 1 met gastspreker
- Dinsdag 28 oktober 2025: sessie 2
- Dinsdag 11 november 2025: sessie 3 met gastspreker
- Dinsdag 25 november 2025: oogstsessie
Alle bijeenkomsten zijn van 9.30 tot 12.30 uur.
De korte intakegesprekken vinden plaats september 2025.
Opleiders
Tamar Pagrach
Studiebelasting
20 uur
Locatie
De bijeenkomsten zijn op de VU campus in het Nieuwe Universiteitsgebouw.
Taal
Dit programma wordt in het Nederlands of Engels aangeboden, afhankelijk van de voorkeur van de deelnemers.
Kosten (2024/2025)
- VU-medewerkers
Als je een VU-medewerker bent - of in dienst van ACTA, Amsterdam UMC of AUC - worden de kosten voor deelname grotendeels gedekt via interne kwaliteitsgelden. Bij deelname aan dit programma brengen wij een eigen bijdrage van € 250,- in rekening. We adviseren je om in gesprek met je leidinggevende te gaan over een mogelijke vergoeding van deze eigen bijdrage. Je kunt op deze pagina controleren voor welke vergoeding je mogelijk in aanmerking komt. - Externe deelnemers
Deelnemers werkzaam aan een andere universiteit of instelling betalen de volledige prijs van € 2.500,- (geen BTW).
Aanmelden
Mocht je ook mee willen doen met dit programma, meld je dan bij voorkeur zo snel mogelijk aan, maar uiterlijk op 30 augustus 2025 via het online inschrijfformulier. De intakegesprekken vinden plaats begin september in het Nieuwe Universiteitsgebouw.
Houd er rekening mee dat er twee plaatsen beschikbaar zijn voor externe deelnemers. Mochten we meer dan twee aanmeldingen van externe deelnemers ontvangen, dan worden deze verwerkt op volgorde van binnenkomst en werken we met een wachtlijst. In dat geval sturen we je bericht zodra er een plaats voor je beschikbaar komt.