Onderwijs Onderzoek Actueel Over de VU EN
Bacheloropleidingen Masteropleidingen VU for Professionals
HOVO Amsterdam Taalcursussen Nederlands als tweede taal (NT2) Zomercursus van de Vrije Universiteit Amsterdam Honoursprogramma Universitaire lerarenopleidingen
Promoveren aan de VU Uitgelicht onderzoek Prijzen en onderscheidingen
Interdisciplinaire onderzoeksinstituten Wetenschappers van de VU Research Impact Support Portal Creëer impact met jouw onderzoek
Nieuws Agenda Bewegen naar een vitale toekomst
VU UPDATE: Situatie in Israël en de Palestijnse gebieden Cultuur op de VU
Praktische informatie De VU en Innovatiedistrict Zuidas Missie, kernwaarden en visie
Besturing van de VU Valorisatie en impact Samenwerken met de VU VU Alumni Community Bekijk onze vacatures!
Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is opgeslagen in Mijn Studiekeuze.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Leergang Onderwijskundig Leiderschap

Zin om met andere invloedrijke, bevlogen en verbindende leiders het onderwijs van morgen vorm te geven? Wil je strategisch inzicht, onderwijskundige expertise en verbindend leiderschap leren combineren? Volg dan de Leergang Onderwijskundig Leiderschap (LOL).

Netwerk van invloedrijke, bevlogen en verbindende leiders
Met het LOL-programma ontwikkel je je tot een strategisch onderwijskundig leider. Je leert leiding te geven aan teams vanuit jouw gefundeerde en persoonlijke visie op leiderschap. Je wordt geprikkeld om actuele onderwijskundige uitdagingen vanuit verschillende perspectieven te bezien en creatief op te lossen. Ervaren opleiders, inspirerende (internationale) gastsprekers en coaches begeleiden je tijdens deze leergang. Je wordt onderdeel van een netwerk van invloedrijke, bevlogen, en verbindende leiders, die de onderwijskwaliteit op de VU versterken.

Voor wie
Deelnemers aan de LOL zijn medewerkers van de VU die een strategische onderwijspositie hebben of voor wie zo’n positie in het verschiet ligt. Die verantwoordelijk zijn voor het onderwijs op facultair of hoger niveau, of hiernaartoe willen groeien.

Lees hier hoe de Leergang Onderwijskundig Leiderschap er precies uitziet. 

Centre for Teaching & Learning
Overzicht CTL cursussen en programma's

voor professionals in het hoger onderwijs

Gefinancierd door de Europese Unie

Het CTL wordt gefinancierd met subsidie van de Europese Commissie.

Direct naar

Homepage VU Amsterdam Cultuur op de VU Universiteitsbibliotheek Dashboard

Studie

Academische jaarkalender Studiegids Rooster Canvas

Uitgelicht

Doneer aan het VUfonds VU Magazine Ad Valvas Digitale toegankelijkheid

Over de VU

Contact met VU Amsterdam Bekijk onze vacatures! Faculteiten VU Amsterdam Diensten VU Amsterdam
Privacy Disclaimer Veiligheid Webcolofon Cookie instellingen Webarchief

Copyright © VU