De leergang kan zowel in-company als in-service worden aangeboden.
- In company: Voor schoolteams of besturen (min. 12 deelnemers). Bijeenkomsten (8 in totaal) vinden plaats op schoollocatie, data worden in overleg met de school afgestemd.
- In service: Open inschrijving op de VU (min. 12 deelnemers). De data en bijeenkomsten (8 in totaal) worden zoveel mogelijk afgestemd op deelnemers, met vaste opties: vrijdagen 10:00 - 15:00 uur.
De intake
Tussen bijeenkomst 1 en 2 vindt een intake plaats. Deze intake doe je samen met de collega’s met wie je je hebt aangemeld en je leidinggevende. Het doel hiervan is om een beeld te krijgen van overlappende leervragen en hoe deze kunnen bijdragen aan de ontwikkeling van de school. De trainers van deze leergang nemen hiervoor contact met je op.
Kosten
Voor de gehele leergang vragen we een investering van 2000 euro per deelnemer.
Interesse en inschrijven
Heb je interesse of wil je meer informatie? Klik dan hier. Wij nemen vervolgens persoonlijk contact op om meer informatie over de Leergang te geven.
Wil je je direct inschrijven voor deze leergang? Ga dan naar het online inschrijfformulier. De Leergang kan doorgang vinden bij voldoende deelnemers.