Veel overheids- en non-profit organisaties gebruiken het Three Lines Model voor de inrichting van het financieel beheer, IT en cybersecuritybeheer, vastgoedbeheer en risicomanagement. Met de goede punten van het 'oude' Three Lines of Defense (3LoD) model en het Three Lines Model (3LM) is een nieuw model voor de overheids- en non-profit sector (3LMO) ontwikkeld door Tjerk Budding (het Zijlstra Center, VU) en Robert ’t Hart (NARIS). Dit model doet meer recht aan de praktijk van de Nederlandse overheids- en non-profit sector.
Het nieuwe Three Lines Model: waardecreatie vanuit vertrouwen in het kort
- Duur: 6 bijeenkomsten op woensdag (van 14.00 – 20.00 uur)
- Startmoment: 21 januari 2026 direct naar programma
- Kosten: € 3.995 (vrijgesteld van btw), inclusief studiemateriaal en gezamenlijke maaltijd.
- Locatie: Vrije Universiteit Amsterdam
De leergang staat onder leiding van dr. Frédérique Six MBA. Neem voor meer informatie contact op met het secretariaat van het Zijlstra Center:
T +31 (0)20 - 598 9865
E hetzijlstracenter@vu.nl
YouTube: Vertrouwen en wantrouwen op de werkvloer
Jelle van Baardewijk in gesprek met universitair hoofddocent Bestuurskunde Frédérique Six (Vrije Universiteit Amsterdam) over het thema vertrouwen. "Het gaat om kwetsbaarheid en onzekerheid."