Visitekaartjes, flyers, tafelnaambordjes of posters, je kunt ze vaak zelf maken via de VU-brand portal. Wil je hulp inschakelen van onze eigen VU Designstudio, neem dan contact op via designstudio@vu.nl. Voor het bestellen van drukwerk neem je contact op met de Repro.
Grafische communicatiemiddelen maken en bestellen
Grafische communicatiemiddelen bestellen
-
Briefpapier en enveloppen VU
De VU gebruikt een aantal kantoorartikelen in VU-huisstijl die je kunt bestellen, zoals briefpapier en enveloppen.
Enveloppen, briefpapier en diplomapapier
- Enveloppen zijn in drie maten verkrijgbaar: C5 (162 x 229 mm), C4 (324 x 229 mm) en EC4 (240 x 340 mm).
- Briefpapier en diplomapapier is verkrijgbaar op A4 (210 x 297 mm).
- C5 envelop is verkrijgbaar met en zonder venster. C4 envelop is alleen verkrijgbaar met venster. EC4 envelop (240 x 340 mm) is alleen verkrijgbaar zonder venster.
Alle enveloppen worden bedrukt met een Nederlands VU-logo. De enveloppen zijn voorzien van een gomstrip. Op de enveloppen staat één afzenderadres.
Kosten
- C5-envelop met en zonder venster: € 35,00 per 500 stuks
- C4-envelop met venster, EC4-envelop zonder venster: prijs op aanvraag
- Briefpapier, A4 (210 x 297 mm): prijs op aanvraag
- Diplomapapier, A4 (210 x 297 mm): € 50,00 per 1.000 vel
- Tegen een meerprijs is het eventueel mogelijk via Repro VU print services een specifiek adres op de envelop te vermelden. De enveloppen worden dan tevens voorzien van een plakstrip.
Kosten: C5-envelop zonder venster: € 105,00 per 500 stuks C5-envelop met venster: € 105,00 per 500 stuks
Locatie Repro VU print services is geopend van maandag t/m vrijdag van 08.30-12.30 en van 13.00-17.00 uur. Hoofdgebouw (verdieping -1, kamer KA-30)
Contact
E-mail : repro@vu.nl
Telefoon : 020 59 89051
Instagram : @reprovu -
Assistentie bij drukwerk, ontwerp en fotografie
VU Designstudio is het loket voor producten en diensten op het gebied van grafische vormgeving, fotografie, drukwerk.
Heb je een opdracht? Meld die dan aan via dit opdrachtformulier. Je ontvangt van ons een begroting en eventueel een planning.
VU Brandportal
Met de VU-brand portal kun je zelf diverse communicatiemiddelen samenstellen en laten produceren bij de afdeling Reprografie, zoals folders, flyers en posters. -
VU Mediabank
Ben je op zoek naar beeldmateriaal voor je brochure, presentatie, online of offline uitingen, dan kun je in de VU Mediabank geschikte beelden vinden of schakel onze beeldredactie in via fotografie@vu.nl
Houd hierbij rekening met de VU beeldrichtlijnen.
-
Opleidingsflyers en brochures maken
Flyers en brochures voor je bachelor of master opleiding kun je zelf samenstellen in de VU-brand portal.
Wanneer je een opleidingsflyer niet zelf wilt of kunt samenstellen, dan kun je de hulp inroepen van de VU Designstudio via designstudio@vu.nl.
-
VU Logo
Meer informatie over gebruik van het VU logo en de huisstijl.
Heb je meer informatie nodig, of een ander bestandsformaat van een logo?
Neem dan contact op met VU Designstudio via designstudio@vu.nl. -
Congresposters
Een congresposter is een laagdrempelige, compacte en sterk visuele presentatievorm die veel wordt gebruikt op congressen en symposia.
Uit de VU-brand portal kun je PowerPoint-bestanden voor het maken van congresposters downloaden. De bestanden zijn per faculteit gerangschikt.
Het formaat is 90 x 120 cm. Er zijn zowel staande als liggende bestanden beschikbaar. Je kunt een keuze maken voor een Nederlandstalige of Engelstalige variant.
Toegang tot de VU-brand portal
Met je VUnet-ID kun je inloggen als medewerker
Misschien ben je hier ook naar op zoek?
Wil je een diapositieve versie, heb je een ander bestandsformaat nodig of heb je een andere vraag over het VU-logo?
Neem dan contact op met de VU Designstudio.