Van de groepscursussen Alledaags Nederlands, Nederlands voor werk en studie en Nederlands voor werk en studie SPRINT (voor wie Duits, Deens, Zweeds, Noors of Afrikaans als eerste taal heeft), tot incompany trainingen en individuele cursussen voor professionals. De levendige VU campus is gevestigd op de Zuidas, het Amsterdamse business district.
Als cursist leer je bij VU-NT2 de taal die je nodig hebt om met plezier in Nederland te wonen en te werken, van beginner tot vergevorderd (A1 tot en met C1). Je oefent veel spreken en luisteren en voelt je snel vertrouwd met de basiszinnen voor dagelijks gebruik. Je maakt tijdens de lessen ook kennis met de Nederlandse cultuur en gebruiken De groepscursussen bieden je de kans om je netwerk uit te breiden met mensen van diverse nationaliteiten en achtergrond, wat het nóg leuker maakt om Nederlands te leren.
VU-medewerkers
Werk je bij de VU en wil je Nederlands leren? Vraag dan aan je leidinggevende of HRM-manager naar de mogelijkheden voor een kostenvergoeding. VU-NT2 verzorgt ook groepscursussen voor faculteiten, afdelingen of teams. Bijvoorbeeld voor de medewerkers van Organisatiewetenschappen.
Cursussen Nederlands
Een compleet overzicht van ons aanbod vind je in onze cursuszoeker, het jaarschema of de online brochure.
Op maat en incompany
Voor bedrijven en organisaties verzorgt VU-NT2 incompany cursussen en taaltrainingen op maat. Kijk voor meer informatie en de mogelijkheden bij NT2 Academy incompany.