Ben jij een professional uit de publieke of non-profit sector en wil je leren hoe je optimaal kan leidinggeven zonder macht?
Het programma in het kort
Het zal je vast zijn opgevallen dat het woord ‘regievoeren’ steeds vaker wordt gebruikt voor de sturende rol van overheden. Die willen problemen in de samenleving meer en meer samen met andere organisaties en burgers oplossen. Dit geldt zeker binnen het sociaal domein. Hoe kan je nu zo’n samenwerkingsverband effectief aansturen zonder zelf de baas te zijn? Dat vereist denken en doen vanuit gelijkwaardigheid. In dit programma zijn wetenschap en praktijk op een verrassende manier met elkaar verbonden. Met als gevolg dat je direct je maatschappelijke impact kunt vergroten. Meer informatie vind je hier.
Domein
De focus ligt thematisch op het sociaal domein in brede zin van het woord, het gaat zowel over beleidsvelden als zorg, welzijn, en participatie, als over veiligheid en huisvesting. Vooral geschikt wanneer je hierbinnen brede samenwerkingsverbanden effectief wilt leren aansturen.
Waar en wanneer is het programma Regisseren zonder macht in het sociaal domein?
Dit programma vindt fysiek plaats aan de Vrije Universiteit in Amsterdam zodat er veel ruimte is voor interactie met de docenten en andere cursisten. Het programma start weer in november 2025 en bestaat uit 5 bijeenkomsten en een terugkomdag.