Zorg dat je je op tijd intekent!
Intekenen voor vakken in semester 1 kan vanaf maandag 21 juli om 02:00u. Intekenen en afmelden voor vakken doe je zelf via de intekenmodule. Bekijk onze korte animatie hieronder of ga naar vu.nl/intekenen voor meer informatie over hoe het intekenen werkt.
Het intekenen voor vakken die starten in Periode 1 kan tot en met 8 september. Na deze deadline kan je je niet meer intekenen voor vakken in Periode 1. Vakken die starten in Periode 2 en 3 hebben allebei een andere deadline, je kan alle deadlines hier vinden. Als je je niet intekent, dan mag je niet deelnemen aan een vak en/of tentamen en moet je wachten tot de eerstvolgende reguliere onderwijs- of tentamengelegenheid.
Let op:
- Intekenen kan alleen als je volledig bent ingeschreven voor een opleiding aan de VU.
- Selecteer bij het intekenen voor ieder vak de onderdelen waaraan je wilt deelnemen, zoals hoorcollege, werkgroep of practicum. Na intekening ontvang je een bevestiging per e-mail en zie je de geselecteerde onderdelen terug in je persoonlijke rooster.
- In sommige gevallen kun je je niet zelf intekenen voor vakken en word je door de faculteit ingetekend. Bekijk de Studiegids voor informatie over de (afwijkende) intekenprocedure per vak.
- Vakken plannen is niet hetzelfde als intekenen! Aan een gepland vak worden geen rechten ontleend, teken je daarom ook in voor geplande vakken.