Onderwijs Onderzoek Actueel Over de VU EN
Bacheloropleidingen Masteropleidingen VU for Professionals
HOVO Amsterdam Taalcursussen Nederlands als tweede taal (NT2) Zomercursus van de VU Amsterdam Honoursprogramma Universitaire lerarenopleidingen
Promoveren aan de VU Uitgelicht onderzoek Prijzen en onderscheidingen
Interdisciplinaire onderzoeksinstituten Wetenschappers van de VU Research Impact Support Portal Creëer impact met jouw onderzoek
Nieuws Agenda Bewegen naar een vitale toekomst
VU UPDATE: Situatie in Israël en de Palestijnse gebieden Cultuur op de VU
Praktische informatie De VU en Innovatiedistrict Zuidas Missie, kernwaarden en visie
Besturing van de VU Valorisatie en impact Samenwerken met de VU VU Alumni Community Bekijk onze vacatures!
Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is opgeslagen in Mijn Studiekeuze.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Eye-tracking lab

Het hoofdlaboratorium voor eyetracking beschikt over vier geluiddichte cabines, elk uitgerust met een zeer nauwkeurige stationaire Eyelink eyetracker. De eye-trackers kunnen worden gebruikt voor experimenten waarin visuele processen worden onderzocht, zoals top-down en bottom-up controle van visuele selectie, de relatie tussen aandacht en oogbewegingen, visueel zoeken, lezen, enzovoort.

Alle eyetrackers zijn op het bureaublad gemonteerd. Elk hokje is verbonden met een monitor op het bureau van de experimentator (dat zich buiten het hokje bevindt) die het scherm voor de stimuluspresentatie synchroniseert. Alle eyetrackers kunnen ook op een toren worden gemonteerd, wat geschikt is wanneer deelnemers interactief werken met een touchscreen of voor onderzoek waarbij oogbewegingen over grote visuele hoeken moeten worden gevolgd. 

Alle eyetrackers kunnen binoculaire oogbewegingen van ten minste 1000 frames per seconde verzamelen, waardoor uitgebreide analyses van oogbewegingskarakteristieken zoals fixatietijd en frequentie, lengte en richting van saccades als directe functie van de experimentele taak mogelijk zijn.

De eyetrackers kunnen gebruikt worden voor experimenten die visuele processen onderzoeken, zoals top-down en bottom-up controle van visuele selectie, de relatie tussen aandacht en oogbewegingen, visueel zoeken, lezen, etc.

Contact BBL

Heb je vragen voor BBL? Aarzel niet en stuur een e-mail.

Wil je meer weten over de Brain and Behaviour Lab?

Aarzel niet om ons een e-mail te sturen

bblabs.fgb@vu.nl



Contact

  • Cemre Cengiz
  • Lab Coordinator, Brain and Behaviour lab
  • c.cengiz@vu.nl

Direct naar

Homepage VU Amsterdam Cultuur op de VU Universiteitsbibliotheek Dashboard

Studie

Academische jaarkalender Studiegids Rooster Canvas

Uitgelicht

Doneer aan het VUfonds VU Magazine Ad Valvas Digitale toegankelijkheid

Over de VU

Contact met VU Amsterdam Bekijk onze vacatures! Faculteiten VU Amsterdam Diensten VU Amsterdam
Privacy Disclaimer Veiligheid Webcolofon Cookie instellingen Webarchief

Copyright © VU