Onderwijs Onderzoek Actueel Over de VU EN
Bacheloropleidingen Masteropleidingen VU for Professionals
HOVO Amsterdam Taalcursussen Nederlands als tweede taal (NT2) Zomercursus van de VU Amsterdam Honoursprogramma Universitaire lerarenopleidingen
Promoveren aan de VU Uitgelicht onderzoek Prijzen en onderscheidingen
Interdisciplinaire onderzoeksinstituten Wetenschappers van de VU Research Impact Support Portal Creëer impact met jouw onderzoek
Nieuws Agenda Bewegen naar een vitale toekomst
VU UPDATE: Situatie in Israël en de Palestijnse gebieden Cultuur op de VU
Praktische informatie De VU en Innovatiedistrict Zuidas Missie, kernwaarden en visie
Besturing van de VU Valorisatie en impact Samenwerken met de VU VU Alumni Community Bekijk onze vacatures!
Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is opgeslagen in Mijn Studiekeuze.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Deurbordjes aanvragen
Direct regelen
Laatst gewijzigd op 4 september 2026

Wil je een deurbordje aanvragen?

Alle ruimten op de VU zijn voorzien van een deurbordje, met daarop in ieder geval het nummer en de functie van de ruimte (bijvoorbeeld onderwijsruimte, werkkamer, laboratorium of technische ruimte). FCO zorgt voor plaatsing van de bordjes. Namen van medewerkers en bedrijfslogo’s komen niet op de bordjes, tenzij nadrukkelijk anders overeengekomen. Er worden in dat geval afspraken gemaakt over wie de informatie aanlevert en beheert.

Op de deurbordjes bij laboratoria staat vermeld wie in geval van nood gebeld moet worden (naam, telefoonnummer), welke gassen worden gebruikt en waar de afsluiter zit. De bordjes zijn voorzien van passende pictogrammen (bijvoorbeeld biohazard).

Het is mogelijk om voor faculteiten of diensten om in het eigen (besloten) kantoorgebied extra (raam-)folies of deurbordjes aan te vragen, mits dit past binnen de uitgangspunten van het gebouw. Je aanvraag wordt beoordeeld door FCO Floormanagement. Eventuele extra kosten worden doorbelast.

Aanvraagprocedure

  • Medewerkers (in bezit van VUnet ID) vragen dit product aan via de knop 'direct regelen' op deze pagina.
  • Ben je externe (bijv. huurder op de VU Campus) en/of niet in het bezit van een VUnet ID? Dan kun je gebruik maken van de Serviceportal extern. 
  • Of regel het via de FCO Servicedesk

Geef een duidelijke toelichting op je aanvraag. Let op: er zijn mogelijk kosten verbonden aan deze aanvraag. 

Heb je vragen?

Neem contact op met FCO Servicedesk

Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur

Telefonisch bereikbaar: maandag t/m vrijdag van 8:30 -17:30 uur

VU Hoofdgebouw
FCO Servicedesk HG_KC-01b (kelder)
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam

Direct naar

Homepage VU Amsterdam Cultuur op de VU Universiteitsbibliotheek Dashboard

Studie

Academische jaarkalender Studiegids Rooster Canvas

Uitgelicht

Doneer aan het VUfonds VU Magazine Ad Valvas Digitale toegankelijkheid

Over de VU

Contact met VU Amsterdam Bekijk onze vacatures! Faculteiten VU Amsterdam Diensten VU Amsterdam
Privacy Disclaimer Veiligheid Webcolofon Cookie instellingen Webarchief

Copyright © VU