In een wereld die wordt gekenmerkt door wereldwijde conflicten, digitalisering en een snel veranderend klimaat, zoeken we naar stabiliteit en betekenis, naar geloof en verhalen die ons helpen onze weg te vinden in onzekerheid. Toch zijn religieuze tradities, heilige verhalen en collectieve overtuigingen vaak verweven met verdeeldheid en controle.
De tentoonstelling wordt ingeleid door Jasmijn T.E. Mol, die zal voorlezen uit haar essay 'The Freedom of Myth', de begeleidende tekst bij Realms of Reality. Daarna wordt de tentoonstelling geopend met een begeleide meditatie door Vincent Vegt van NEWConnective, die de zintuigen zal doen prikkelen.
Realms of Reality vraagt of er meer holistische vormen van geloof mogelijk zijn. Kunnen we radicale vormen van geloof vinden die bijdragen aan de zorg voor elkaar en voor onze planeet? Met werken van Suzanne Plomp, Marcos Kueh & Ritvik Khushu, Simone Albers en Fiona Lutjenhuis nodigt de tentoonstelling ons uit om de veranderende rijken van de werkelijkheid binnen te treden.