Heb je code die je steeds uitstelt om op te knappen? Kom dan langs voor tips en trucs om van je rommelige code nette en leesbare code te maken waar je met plezier aan werkt. Of je nu hulp nodig hebt, ondersteuning zoekt of gewoon zin hebt in een stukje pizza: kom op 6 oktober van 16.00 tot 18.00 uur naar NU-gebouw 04B17.
We zullen enkele tips voor refactoring bespreken en daarna pizza eten terwijl we onze code opschonen en elkaar ondersteunen.
Deze sessie staat open voor programmeurs van alle niveaus en is officieel ingedeeld als niveau 1+ (volgens ons niveausysteem), maar is wellicht het meest geschikt voor deelnemers op niveau 1,5 tot 2,5.
Zoals altijd zijn er frisdranken en pizza voor iedereen beschikbaar en is er gelegenheid om met elkaar of met de research software engineer te praten over de sessie of over eventuele programmeerproblemen, vragen of dingen waar je tegenaan loopt.
Schrijf je in via deze pagina!
Als je geïnteresseerd bent in andere programmeerevenementen van de UBVU, kijk dan eens naar Low Volume Coding. Dit is een ontspannen omgeving om aan je code te werken en ondersteuning te krijgen, die elke tweede donderdag openstaat voor iedereen, ongeacht het niveau.
Meer informatie over Bytes & Bites vind je op de aanmeldpagina.