Op donderdag 25 juni ben je welkom op de VU Campus voor een avond speciaal voor alumni van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid. In een compact programma delen twee VU-deskundigen hun kennis over actuele ontwikkelingen binnen het strafrecht.
Tijdens deze alumnibijeenkomst praten vooraanstaande experts je bij over actuele strafrechtelijke thema's. Daarnaast is er volop gelegenheid om oud-studiegenoten en vakgenoten te ontmoeten tijdens een aansluitende borrel.
Prof. mr. Sonja Meijer verzorgt een lezing over het strafrechtelijk bewijsrecht en het minimumbewijs. Daarna gaat mr. dr. Sanne Buisman in op ontwikkelingen rond de modernisering van het Wetboek van Strafvordering.
Tussen de lezingen door verzorgen Michel Talakua en prof. mr. Roan Lamp een kort intermezzo. We sluiten de avond af met een netwerkborrel en lichte maaltijd.
Hoewel deze editie in het teken staat van strafrechtelijke onderwerpen, zijn alumni van alle afstudeerrichtingen van harte welkom. Bij toekomstige bijeenkomsten komen andere rechtsgebieden aan bod.