Onderwijs Onderzoek Actueel Over de VU EN
Login als
Studiekiezer Student Medewerker
Bachelor Master VU for Professionals
HOVO Amsterdam VU-NT2 VU Amsterdam Summer School Honoursprogramma Universitaire lerarenopleiding
Promoveren aan de VU Uitgelicht onderzoek Prijzen en onderscheidingen
Onderzoeksinstituten Onze wetenschappers Research Impact Support Portal Impact maken
Nieuws Agenda Verbinding maakt verschil
Israël en Palestijnse gebieden Cultuur op de campus
Praktische informatie VU en innovatiedistrict Zuidas Missie en Kernwaarden
Organisatie Samenwerking Alumni Universiteitsbibliotheek Werken bij de VU
Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is opgeslagen in Mijn Studiekeuze.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.

Technisch enigneer Leon Schutte aan het woord

Leon Schutte - al bijna 25 jaar werkzaam als technisch engineer aan de Vrije Universiteit, bij de faculteit Gedrags- en Bewegingswetenschappen.

'In mijn rol ondersteun ik zowel het onderwijs als het onderzoek door technische oplossingen te bieden en eerste lijnservice te leveren. Of het nu gaat om het meedenken over de opzet van onderzoeksopstellingen of het zorgen voor de uitvoering van complexe technische processen, mijn focus ligt altijd op het leveren van maatwerk en het vinden van creatieve oplossingen voor de vaak unieke uitdagingen die zich aandienen.

Daarnaast ben ik beheerder van het “Human Movement Science Lab” waar ruimte is voor onderzoeksopstellingen die meer ruimte vragen. 

In mijn werk vind ik het bijzonder boeiend om met wetenschappers en studenten samen te werken en hen te ondersteunen bij hun zoektocht naar antwoorden. Het lijkt misschien een wereld van verschil, maar als voormalig licht- en geluidtechnicus voor dansvoorstellingen, zie ik veel parallellen. In beide gevallen gaat het om het mogelijk maken van iets bijzonders – of dat nu een wetenschappelijk experiment of een kunstzinnige voorstelling is. De wens om het onmogelijke mogelijk te maken, is voor mij een voortdurende bron van motivatie.

Naast mijn werk ben ik gepassioneerd over fotografie, langeafstandswandelingen, film, theater en beeldende kunst. Ik ben een fervent kampeerder en zoek graag de natuur op om te ontsnappen aan de dagelijkse drukte. Verder experimenteer ik veel in de keuken en bak ik sinds enkele jaren met veel plezier mijn eigen desembroden. Ik woon in Amsterdam, ben getrouwd en heb twee volwassen kinderen, die mijn leven verrijken met hun eigen passies en avonturen.

De afgelopen decennia bij de VU heb ik talloze veranderingen meegemaakt, zowel op micro- als macroniveau, waaronder de fusie van Bewegingswetenschappen en Psychologie. Het blijft altijd inspirerend om te zien hoe we ons als universiteit blijven ontwikkelen en aanpassen, en ik ben er trots op om een bijdrage te leveren aan het succes van deze dynamische omgeving.'

Contact met Technical Support Research FGB

Servicebalie Technical Support Research
Openingstijden ma-do 9-17 uur, vr 9-16 uur

Gebouw Medische Faculteit (MF)
Kamer B659

Direct naar

Homepage Cultuur op de campus Sportcentrum VU Dashboard

Studie

Academische jaarkalender Studiegids Rooster Canvas

Uitgelicht

Doneer aan het VUfonds VU Magazine Ad Valvas Digitale toegankelijkheid

Over de VU

Contact en route Werken bij de VU Faculteiten Diensten
Privacy Disclaimer Veiligheid Webcolofon Cookies Webarchief

Copyright © 2025 - Vrije Universiteit Amsterdam