Ik heb in 2017 gekozen voor de studie Science, Business & Innovation (SBI) omdat ik nog niet een specifieke keuze kon maken. Ik had een breed pakket op de middelbare en het feit dat SBI een brede opleiding is sprak me heel erg aan.
Interessante vakken heb ik zeker gehad! Daarnaast hebt ik bij de studie SBI vooral heel veel leuke mensen leren kennen. We zijn bruisende, ambitieuze en creatieve mensen. Het doorsnee type SBIer zou ik beschrijven als ondernemend, sociaal en (voor sommigen misschien) een tikkeltje gek. Dit zorgde ervoor dat ik me snel thuis voelde bij de studievereniging. Het was zelfs zo leuk dat ik me heb aangesloten bij commissies en een bestuursjaar heb gedaan. Met elkaar maken we er een ontzettend leerzame en leuke tijd van!
Tijdens de BSc SBI sprak de business kant me met name aan en daar ben ik me meer in aan het ontwikkelen. Toch ben ik blij met mijn natuurwetenschappelijke achtergrond want dat kan ik meenemen naar mijn toekomstige carrière om bruggen te slaan tussen wetenschap en bedrijfsleven!