Onderwijs Onderzoek Actueel Over de VU EN
Bacheloropleidingen Masteropleidingen VU for Professionals
HOVO Amsterdam Taalcursussen Nederlands als tweede taal (NT2) Zomercursus van de VU Amsterdam Honoursprogramma Universitaire lerarenopleidingen
Promoveren aan de VU Uitgelicht onderzoek Prijzen en onderscheidingen
Interdisciplinaire onderzoeksinstituten Wetenschappers van de VU Research Impact Support Portal Creëer impact met jouw onderzoek
Nieuws Agenda Bewegen naar een vitale toekomst
VU UPDATE: Situatie in Israël en de Palestijnse gebieden Cultuur op de VU
Praktische informatie De VU en Innovatiedistrict Zuidas Missie, kernwaarden en visie
Besturing van de VU Valorisatie en impact Samenwerken met de VU VU Alumni Community Bekijk onze vacatures!
Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is opgeslagen in Mijn Studiekeuze.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Aanmelden voor de programma’s van MentaalFit: zo werkt het

Zo kunnen werknemers meedoen aan de programma’s van MentaalFit zodra hun bedrijf meedoet aan dit project:


  1. Meld je aan: Alle deelnemers melden zich vrijblijvend aan via een online formulier dat wordt gedeeld binnen uw organisatie. Hierin geeft u aan dat u informatie wilt ontvangen voor een van de twee programma’s.
  2. Informatie en toestemming: Na aanmelding neemt het team van de Vrije Universiteit Amsterdam contact met u op. U ontvangt een informatiebrief en een toestemmingsformulier. Lees de documenten zorgvuldig door en vul het online toestemmingsformulier in als u wilt meedoen.
  3. Starten met de vragenlijst: Nadat u het toestemmingsformulier hebt ingevuld en ingediend, ontvangt u de eerste vragenlijst. Pas nadat u de eerste vragenlijst heeft ingevuld neemt u officieel deel aan het programma.
  4. Willekeurige toewijzing: U zal worden ingedeeld in een van de twee groepen. Dit heet willekeurige toewijzing. Groep 1 zal het programma als in de eerste paar maanden ontvangen en groep 2 na 4-6 maanden. U hoort in welke groep u zit nadat u de eerste vragenlijst hebt ingevuld.

Klik hier voor een visueel beeld van de stappen met tijdsindicaties.

Direct naar

Homepage VU Amsterdam Cultuur op de VU Universiteitsbibliotheek Dashboard

Studie

Academische jaarkalender Studiegids Rooster Canvas

Uitgelicht

Doneer aan het VUfonds VU Magazine Ad Valvas Digitale toegankelijkheid

Over de VU

Contact met VU Amsterdam Bekijk onze vacatures! Faculteiten VU Amsterdam Diensten VU Amsterdam
Privacy Disclaimer Veiligheid Webcolofon Cookie instellingen Webarchief

Copyright © VU