Deze BIP is ontworpen om studenten die geïnteresseerd zijn in sociaal ondernemerschap te ondersteunen door hen de tools en kennis te geven die nodig zijn om een solide financieel plan te ontwikkelen voor impactgedreven initiatieven. Het biedt een praktische en interdisciplinaire leerervaring die ondernemerschap, financiën en sociale innovatie combineert.
Voor deze cursus is mobiliteitsfinanciering beschikbaar.
Meer informatie is te vinden op de officiële Aurora programma pagina.
Wie kan zich aanmelden
- Master- en doctoraatsstudenten van Aurora-universiteiten met interesse in ondernemerschap, bedrijfskunde, economie en sociale impact.
Cursus details
Deze 3 ECTs cursus volgt een Blended Intensive Programme format met een mix van online en in-person activiteiten.
De online component van deze cursus is verdeeld in twee sessies, de eerste gericht op taken en activiteiten, de tweede op beoordeling en evaluatie. Dit wordt gevolgd door een week op locatie, 15-19 juni 2026 op Campus Bellisens, Reus(Kaart).
Online Sessie 1
- Formaat: online
- Datum: 8 juni 2026, van 10:00 tot 12:30 (CET)
- Onlineles: online introductie, voorbereidende taken, samenwerkingsactiviteiten in groep.
Online sessie 2
- Formaat: online
- Datum: 15 juni 2026 (tijd onbekend)
- Beoordeling: eindevaluatie (project en videopitch), reflectie en verslagen.
Sessies op locatie
- Datum: 15-19 juni 2026
- Locatie: Campus Bellisens, Reus(Kaart).
De voertaal voor alle sessies is Engels.
Hoe aanmelden?
- Aanmeldingen voor deze cursus gebeuren op voordracht. Meld je aan met dit aanmeldingsformulier
- Uiterste inschrijfdatum: 28 april 2026
Voor deze cursus is mobiliteitsfinanciering beschikbaar: 704 euro voor studenten die per vliegtuig reizen, of 970 euro per trein.
Als je vragen hebt, neem dan contact op met erasmus@vu.nl.