Onderwijs Onderzoek Actueel Over de VU EN
Login als
Studiekiezer Student Medewerker
Bachelor Master VU for Professionals
HOVO Amsterdam VU-NT2 VU Amsterdam Summer School Honoursprogramma Universitaire lerarenopleiding
Promoveren aan de VU Uitgelicht onderzoek Prijzen en onderscheidingen
Onderzoeksinstituten Onze wetenschappers Research Impact Support Portal Impact maken
Nieuws Agenda Verbinding maakt verschil
Israël en Palestijnse gebieden Cultuur op de campus
Praktische informatie VU en innovatiedistrict Zuidas Missie en Kernwaarden
Organisatie Samenwerking Alumni Universiteitsbibliotheek Werken bij de VU
Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is opgeslagen in Mijn Studiekeuze.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.

School of Business and Economics in de media mei 2025

Delen
31 mei 2025
Wetenschappers van VU School of Business and Economics delen hun kennis regelmatig in de media. Bekijk het overzicht van hun media-optredens in mei 2025.

Bedrijfskunde

Jos Akkermans, hoogleraar Duurzame Loopbanen, werd door het  Financieele Dagblad en het AD geïnterviewd over zijn oratie “Iedereen een duurzame loopbaan: wens of werkelijkheid?”.

Tabitha van Krimpen, universitair docent Management and Organisation, pleit in Nederlands Dagblad voor bezielde leiders, die de menselijke factor vooropstellen.

Economie

Bas Jacobs, hoogleraar publieke economie, beschrijft in EW hoe de handelsoorlog van Trump de Verenigde Staten in een maffiastaat verandert. 

Raymond Gradus, hoogleraar bestuur en economie, reageert in het AD op plannen van het kabinet om van mensen met hoge inkomens een eigen bijdrage te vragen als zij gebruik maken van voorzieningen via de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO). 

Gezondheidseconomie 

Xander Koolman, hoogleraar gezondheidseconomie, bespreekt in het FD de lange wachttijden in de geestelijke gezondheidszorg.

Marcel Canoy, hoogleraar gezondheidseconomie, pleit bij Zembla voor nieuw, onafhankelijk onderzoek naar het huidige protocol bij dyslexiezorg om publieke en private belangen te scheiden.


Meer weten?
Wil je elke week het totale VU-overzicht ontvangen? Meld je dan aan voor VU in de media

Meer weten over onderzoek in de media? Of mis je een media-optreden in dit overzicht? Neem contact op met wetenschapsredacteur Yrla van de Ven, y.f.van.de.ven@vu.nl, +31 6 26512492. 

Direct naar

Homepage Cultuur op de campus Sportcentrum VU Dashboard

Studie

Academische jaarkalender Studiegids Rooster Canvas

Uitgelicht

Doneer aan het VUfonds VU Magazine Ad Valvas Digitale toegankelijkheid

Over de VU

Contact en route Werken bij de VU Faculteiten Diensten
Privacy Disclaimer Veiligheid Webcolofon Cookies Webarchief

Copyright © 2025 - Vrije Universiteit Amsterdam