Onderwijs Onderzoek Actueel Over de VU EN
Bacheloropleidingen Masteropleidingen VU for Professionals
HOVO Amsterdam Taalcursussen Nederlands als tweede taal (NT2) Zomercursus van de VU Amsterdam Honoursprogramma Universitaire lerarenopleidingen
Promoveren aan de VU Uitgelicht onderzoek Prijzen en onderscheidingen
Interdisciplinaire onderzoeksinstituten Wetenschappers van de VU Research Impact Support Portal Creëer impact met jouw onderzoek
Nieuws Agenda Bewegen naar een vitale toekomst
VU UPDATE: Situatie in Israël en de Palestijnse gebieden Cultuur op de VU
Praktische informatie De VU en Innovatiedistrict Zuidas Missie, kernwaarden en visie
Besturing van de VU Valorisatie en impact Samenwerken met de VU VU Alumni Community Bekijk onze vacatures!
Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is opgeslagen in Mijn Studiekeuze.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.
Er is iets fout gegaan bij het uitvoeren van het verzoek.

CSL Meet&Match: Ruimtes bouwen waar ideeën ontstaan en verbindingen groeien

Delen
01 april 2025

De jaarlijkse Community Service Learning (CSL) Meet & Match brengt mensen samen, brengt ideeën naar boven en laat verbindingen groeien.

Tijdens het Meet and Match Event vorig jaar vulden docenten, maatschappelijke organisaties en sociale ondernemingen een zaal aan de VU Amsterdam met één gezamenlijk doel: onderzoeken hoe onderwijs en maatschappij hand in hand kunnen gaan. Deelnemers kwamen met elkaar in contact, deelden inzichten en vonden vooral nieuwe manieren om samen te werken. Van een workshop straatkunst die de bevindingen van VU-onderzoekers omzette in muurschilderingen over de hele wereld (link), tot een routekaart voor ecologisch herstel (link), of een spoedcursus in het betrekken van studenten bij echte uitdagingen (link). Samenwerkingen van de afgelopen jaren laten zien hoe divers en impactvol CSL kan zijn.

Het jaarlijkse Meet & Match-evenement gaat over het leggen van contacten, maar het gaat ook over het verzamelen en samenstellen van een steeds groeiende lijst met echte uitdagingen die docenten en leerlingen samen kunnen aangaan. Elk jaar vinden deze uitdagingen hun weg naar CSL-projecten op de hele universiteit, zodat studenten kunnen werken aan echte maatschappelijke problemen in plaats van hypothetische.

Op 15 april organiseert het CSL-team opnieuw het Meet & Match evenement. Het doel zal hetzelfde zijn - het identificeren van maatschappelijke uitdagingen en het creëren van verbindingen en ideeën om ze op te lossen door middel van onderwijs en samenwerking met maatschappelijke partners.

Wil je meer weten over eerdere projecten, de agenda voor dit jaar vaststellen of potentiële partners ontmoeten om aan je eigen complexe probleem te werken? Doe mee!

De details vind je hier: VU Meet & Match - 15 april

Direct naar

Homepage VU Amsterdam Cultuur op de VU Universiteitsbibliotheek Dashboard

Studie

Academische jaarkalender Studiegids Rooster Canvas

Uitgelicht

Doneer aan het VUfonds VU Magazine Ad Valvas Digitale toegankelijkheid

Over de VU

Contact met VU Amsterdam Bekijk onze vacatures! Faculteiten VU Amsterdam Diensten VU Amsterdam
Privacy Disclaimer Veiligheid Webcolofon Cookie instellingen Webarchief

Copyright © VU