Sorry! The information you are looking for is only available in Dutch.
Deze opleiding is bewaard in Mijn studiekeuze.
Deze opleiding kan niet bewaard worden.
Je bent nog niet ingelogd in Mijn studiekeuze. Log in of maak een account aan om jouw opleidingen op te slaan.
Er gaat iets mis, probeer het later nog een keer.

Vakspecialisten

Onderzoekers, docenten en studenten kunnen met vragen over het volgende terecht bij onze vakspecialisten.

•    Het zoeken van wetenschappelijke literatuur, data of andere bronnen. Bijvoorbeeld: bij vragen over literatuuronderzoek voor je bachelor- of masterscriptie of voor systematic reviews.

•    Het verzorgen van workshops of colleges over literatuur- of dataonderzoek, bijvoorbeeld als onderdeel van het vak Academische vaardigheden.

•    Het aanschaffen van nieuwe boeken, tijdschriften, et cetera voor de collectie.

In het overzicht hieronder vind je de contactgegevens van jouw vakspecialist.

De UB biedt ook diverse workshops en Library guides (Libguides) over literatuur en data zoeken.

- Geesteswetenschappen: Taal, Literatuur en Communicatie; Kunst en Cultuur, Geschiedenis, Oudheid
- Religie & Theologie


Rem ter Hofstede
r.ter.hofstede@vu.nl
+31 20 59 85207

- Economische Wetenschappen en Bedrijfskunde
Matthijs de Zwaan
m.c.de.zwaan@vu.nl
+31 20 59 86280

- Handschriften en Oude Drukken
Willemien van Dijk
t.w.f.van.dijk@vu.nl
+31 20 59 85184

- Kaarten en Atlassen
Reinout Klaarenbeek
r.klaarenbeek@vu.nl
+31 20 59 85068

- HDC/Protestants Erfgoed

Jasmijn Vervloet
j.vervloet@vu.nl
+31 20 59 83466
 
- Research Support
Arjan de Rooy
a.de.rooy@vu.nl
+31 20 59 85176

- Rechtsgeleerdheid
Leon de Blois
l.a.de.blois@vu.nl
+31 20 59 82226
  
- Sociale Wetenschappen
Rian Kriesels
a.m.j.kriesels@vu.nl
+31 20 59 83971

- Geesteswetenschappen: Filosofie
- Religie & Theologie
Sebastien Valkenberg
s.p.valkenberg@vu.nl
+31 20 59 85236

- Academisch Erfgoed
Liselotte Neervoort
l.l.neervoort@vu.nl
+31 621247309

- Kunst
Wende Wallert
w.wallert@vu.nl
+31 621439451
 
- Bètawetenschappen (collectie)
- Geneeskunde (collectie)
- Gedrags en Bewegingswetenschappen (collectie)
Loes Hazes
l.c.m.hazes@vu.nl
+31 20 44 42524

- Gedrags- en Bewegingswetenschappen
Ralph de Vries
r2.de.vries@vu.nl
+31 20 44 42024

- Geneeskunde (literatuuronderzoek, onderwijs)
Linda Schoonmade
l.j.schoonmade@vu.nl
+31 20 59 88185
 
- Geneeskunde (literatuuronderzoek)Hans Ket
jcf.ket@vu.nl
+31 20 44 42523