Bestuur

COLLEGE VAN BESTUUR         Secretariaat

prof. dr. C.M. (Mirjam) van Praag (voorzitter)
Marie-José Higler
T 020 59 85305
E m.j.higler@vu.nl
Postadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam

drs. M.H.T. (Marjolein) Jansen (vicevoorzitter)
Sandra van Arendonk
T 020 59 83609
E sandra.van.arendonk@vu.nl

Bezoekadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam

prof. dr. V. (Vinod) Subramaniam (rector)
Paulien Oosterhuis
T 020 59 85320
E p.oosterhuis@vu.nl

 ir. L.C. (Laan) van Staalduinen (secretaris)
Linda IJpelaar, MA
T 020 59 83892
E l.ijpelaar@vu.nl
 
  
RAAD VAN TOEZICHT /  STICHTING VUSecretaris
 drs. M.A.C. (Annemarie) Vermeulen
T 020 59 82058
m.a.c.vermeulen@vu.nl
Linda IJpelaar, MA
T 020 59 83892
E l.ijpelaar@vu.nl
Postadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
  
 T (Centraal VU) 020 59 82067
T (Financieel Service Centrum VU) 020 59 83478
Bezoekadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
   
 VUVERENIGINGSecretaris
 drs. M.A.C. (Annemarie) Vermeulen
T 020 59 82058
E vereniging@vu.nl
Rita Ketelaar
T 020 59 85150
E r.ketelaar@vu.nl
Postadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
 
 T (Centraal VU) 020 59 82067
T (Financieel Service Centrum VU) 020 59 83478
Bezoekadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
  
BOVU/COLLEGE VAN DECANENSecretaris 
 ir. L.C. (Laan) van Staalduinen
Linda IJpelaar, MA
T 020 59 83892
E l.ijpelaar@vu.nl
 
 Bestuurssecretaris 
 B.J. (Bernard) Roseboom
T 020 59 83745
E b.j.roseboom@vu.nl
 

Contactgegevens bureau bestuurszaken