Coördinator prof. Maria Tims namens Instituut Gak en de VU:
- Cokkie Verschuren, PhD, promoveert bij de School of Business and Economics van de VU op sociale veiligheid. Ze is projectleider in het project Veilig in je werkteam van Instituut Gak en auteur van dit boek.
- Loes de Boer, is Co-founder van Qultify. Ze legt uit hoe de organisatie netwerkanalyse een digitale assistent kan zijn om in bedrijven gewenst en ongewenst gedrag te lokaliseren.
- Pieter Schoe, eigenaar van Team4 Teams en de Schaal van samenwerking, neemt ons mee in de werelden van overleven, ontlopen en samenwerken. Hij is 25 jaar actief als teamtrainer en teamcoach in de regio Rijnmond, Zeeland en West-Brabant.
- Brenda Warmer, is bestuurder en voorzitter van de werkgroep sociale veiligheid van de NVP, netwerk HR-professionals. Ze toont ons hoe HR structuur biedt in beleid voor sociale veiligheid.
Halverwege het programma wordt het eerste exemplaar van dit boek, waaraan vele deskundigen en professionals in Nederland hebben meegewerkt, aangeboden aan een bekende Nederlander.
De bijeenkomst sluit af met een informele lunch om nader met elkaar kennis te maken en van gedachten te wisselen. Een aanwezigenlijst ontvangt u bij binnenkomst.
Dit symposium is gratis, en iedere deelnemer ontvangt een exemplaar van het boek.